banderola1
banderolë4
banderolë4

rreth SHBA

E themeluar në vitin 2014, SDI dhe smokman janë markat kryesore të Shenzhen SDI Electronic Technology Co., Ltd. e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e cigareve elektronike, duke mbuluar të gjitha tregjet në mbarë botën.

9+

viti

10+

Çmimet

70000

Klienti

produkt

TË GJITHSHME

SISTEMI POD

KIT POD

TË FJOHSHME1

TË FJOHSHME1

E MJEFSHME2

E MJEFSHME2

TË GJITHSHME3

TË GJITHSHME3

SISTEMI POD4

SISTEMI POD4

SISTEMI POD5

SISTEMI POD5

SISTEMI POD 6

SISTEMI POD 6

KIT POD7

KIT POD7

KIT POD8

KIT POD8

KIT POD9

KIT POD9

lehtë për t'u përdorur

Funksionimi i thjeshtë dhe i shpejtë mësojeni një herë

skedar_32

lajmet e fundit

Disa pyetje për shtypin

Lajme

SMOKMAN merr ndërmarrjen e prodhimit të duhanit...

SMOKMAN ka marrë Licencën për Ndërmarrjen e Monopolit të Prodhimit të Duhanit në Kinë....

Shiko me shume
lajmet 1

Vaping - çfarë duhet të dini

Vapingu është një mënyrë për të lënë duhanin duke marrë nikotinë dhe...

Shiko me shume
lajme4

Produktet fantastike të Smokman dhe f...

Nga 31 gusht deri më 2 shtator 2022, Vapefair u mbajt me sukses në INDONESIA JAKARTA CONVEN...

Shiko me shume
NA KONTAKTONI PËR MË SHUMË DETAJE

Sipas nevojave tuaja, personalizoni për ju dhe ju siguroni zgjuarsi.

KËRKESË TANI
 • SHËRBIMET TONA

  SHËRBIMET TONA

  Ne kemi një ekip profesional shërbimi.Efikas dhe profesional, duke ju kursyer shumë kohë!

 • TESTIM RIGOROZ

  TESTIM RIGOROZ

  Ne kemi qendrën e testimit të produktit me funksione të plota dhe zbulim të larmishëm, të gjitha produktet e lëshuara paraprakisht kanë kaluar testuar rreptësisht.

 • MBESHTETJE TEKNIKE

  MBESHTETJE TEKNIKE

  Ne kemi një ekip profesional zhvillimi, teknologji të fortë që mbështet produktet, ju ofrojmë produkte të përsosura.