банер 1
банер4
банер4

за САД

Основани во 2014 година, SDI и smokman се водечки брендови на Shenzhen SDI Electronic Technology Co., Ltd. специјализирана за истражување и развој, производство и продажба на е-цигари, покривајќи ги сите пазари ширум светот.

9+

година

10+

Награди

70000

Клиент

производ

ЗА ЕДНОСТРУВАЊЕ

ПОД СИСТЕМ

КОМПЛЕТ ЗА ПОД

ЗА ЕДНОСТАВНО 1

ЗА ЕДНОСТАВНО 1

ЗА ЕДНОСТРУВАЊЕ2

ЗА ЕДНОСТРУВАЊЕ2

ЗА ЕДНОСТРУВАЊЕ3

ЗА ЕДНОСТРУВАЊЕ3

ПОД СИСТЕМ4

ПОД СИСТЕМ4

ПОД СИСТЕМ5

ПОД СИСТЕМ5

ПОД СИСТЕМ6

ПОД СИСТЕМ6

КОМПЛЕТ ЗА ПОД 7

КОМПЛЕТ ЗА ПОД 7

КОМПЛЕТ ЗА ПОД8

КОМПЛЕТ ЗА ПОД8

КОМПЛЕТ ЗА ПОД 9

КОМПЛЕТ ЗА ПОД 9

лесен за користење

Едноставно и брзо работење научи го еднаш

датотека_32

неодамнешни вести

Некои новинарски прашања

Вести

СМОКМАН добива претпријатие за производство на тутун...

SMOKMAN ја доби лиценцата за претпријатието за производство на тутунски монопол во Кина....

Види повеќе
вести 1

Вапинг - што треба да знаете

Вапингот е начин да се откажете од пушењето со добивање никотин и...

Види повеќе
вести4

Фантастичните производи на Smokman и ф...

Од 31 август до 2 септември 2022 година, Vapefair беше успешно одржан во ИНДОНЕЗИЈА ЏАКАРТА СОБИРА...

Види повеќе
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Според вашите потреби, приспособете за вас и обезбедете ви духовитост.

ИСТРАЖУВАЈ СЕГА
 • НАШИТЕ УСЛУГИ

  НАШИТЕ УСЛУГИ

  Имаме професионален сервисен тим.Ефикасно и професионално, заштедувајќи ви многу време!

 • РИГОРНО ТЕСТИРАЊЕ

  РИГОРНО ТЕСТИРАЊЕ

  Имаме центар за тестирање производи со целосни функции и разновидно откривање, сите претходно објавени производи поминаа строго тестирани.

 • ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА

  ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА

  Имаме професионален тим за развој, силна технологија за поддршка на производите, ви нудиме совршени производи.